Tükendi
TK0164
₺154,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil

23 Nisan Kıyafetleri

Tüm dünya çocuklarına armağan olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yurdun her yanında coşkulu sahnelerle kutlanır. Çocuklar bu özel günde çok özel kostümler giymek ister. Çocuklar için özenle tasarladığımız 23 Nisan kıyafetleri bayram şenliklerine renk katar.

Tören ve gösterilerde çocukların severek giyeceği birbirinden güzel kıyafetler tasarlıyoruz. Dans gösterileri için dans kıyafetleri, 23 Nisan ruhunu yaşatan ay yıldızlı pelerinler, Atatürk baskılı tişörtlerle çocukların coşkusuna eşlik ediyoruz. Okul etkinlikleri için talep edilen özel kostümleri sitemizde bulabilirsiniz. Erkek çocuklar için smokin kıs çocuklar için tüllü etek takımları hazırlıyoruz. Bu harika günde her çocuğun hayallerindeki gibi masalsı anlar yaşamasını istiyoruz.

Çocukların çok sevdiği 23 Nisan kıyafetleri etkinlik ve gösteri programına göre tercih edilebilir. Dans gösterisinde görev alan çocuklar dans kostümlerini tiyatro gösterilerinde görev alan çocuklar hayvan kostümlerini giyebilir. 23 Nisan’da çocuğunuza sürpriz yapıp onu eğlence parkalarına götürürken özel kıyafetler giydirebilirsiniz.

Bayram Coşkusunu ve Ruhunu Yaşatan 23 Nisan Kıyafetleri

23 Nisan çocuklar için belki de yılın en önemli günüdür. Çünkü bu gün onların günüdür. Her yerde bayram kutlamaları yapılırken çocuklar bayram ruhunu kostümlerle yaşamak ister. Farklı gösterilerde görev alan çocuklar gösteride giyecekleri kıyafetin mükemmel olması için günler öncesinden heyecanlanır. Biz de bu heyecana ortak oluyor ve çocukların mükemmel 23 Nisan kıyafetleri giymelerini sağlıyoruz. 

Bu en özel günde dansların önemli bir yeri vardır. Folklor ekipleri özel kostümler giyer. Dans gösterileri için özel 23 Nisan kostümleri tasarlarken çocukların dans figürlerini rahat yapabilecekleri esnek kumaşlar kullanıyoruz. Çocuklar günün her anını aynı coşkuyla yaşasın diye rahat ve eğlenceli kostümler tasarlıyoruz.

 Çocuk bayramında birbirinden güzel sahnelerin kostümlerini çocukların rahatını düşünerek özenle hazırlıyoruz. Sitemizde yer alan 23 Nisan kıyafetleri bayram kutlamalarında çocukların umut dolu, neşeli ve eğlenceli anlarını unutulmaz yapar. Çocuklara bir kez daha hayran olduğumuz 23 Nisan gösterileri için en uygun kostümleri sitemizde bulabilirsiniz. Bayram coşkusunu her yerde yaşayan çocukların özel kıyafetlerini özenle tasarlıyoruz.

23 Nisan Gösterileri İçin Birbirinden Güzel 23 Nisan Kıyafetleri

23 Nisan’da yapılacak gösteriler için hazırlıklar aylar öncesinden başlar. Dans gösterilerinin provaları heyecanla yapılır. Çocuklar birlikte olmanın ve birlikte üretmenin keyfini yaşar. Okullarda yapılan 23 Nisan programlarında her çocuk farklı görevler alır. 23 Nisan gösterileri için özel olarak tasarladığımız 23 Nisan kıyafetleri farklı gösteriler için talep edilen kostüm seçenekleri sunar.

23 Nisan’da tüm sahneler çocukların olur. Kimi şarkı söyler kimi dans eder. Her bir çocuk kendi yeteneklerini gösterirken yıldız gibi parlamak ister. Çocukların sundukları gösterilerde yıldız gibi parlamalarını sağlayan kostümler hazırlarken aynı coşkuyu paylaşıyoruz. Aylar öncesinden yapılan hazırlıklar için ihtiyacınız olan kıyafet ve kostüm seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun yer alacağı gösterilerde muhteşem görünmesi için özel kıyafetler tercih edebilirsiniz.

Kalabalıklar karşısında şiir okumak, şarkı söylemek, dans etmek çocukların en büyük heyecanıdır. Bu özel anlarda asla unutamayacakları hikâyeler yazarlar. Biz de bu hikâyelerin kostümlerini tasarlarız. Sitemizden 23 Nisan kostümlerini veya gösterileri için özel tasarladığımız kıyafetleri inceleyebilir indirimli fiyatlarla çocukların çok sevdiği kostümleri satın alabilirsiniz.