Bale Kostümleri

Asalet ve zarafetin dansı bale çocuklar için mükemmel bir fiziksel gelişim olanağı sunar. Küçük yaşlarda bale eğitimine başlayan çocuklar ileride profesyonel olabilir. Bal eğitimi alan çocuğunuz için uygun kostümler seçmelisiniz. Bale yaparken kullanılan kostümler kaliteli ve rahat olmalıdır. Tameris Kostüm olarak bale eğitimlerinde talep edilen bale kostümleri tasarlıyoruz.

Eğitmenlerin tavsiye ettiği profesyonel bale için kullanılan kıyafetlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Minik dansçınızın da çok beğeneceği tasarımlar sunuyoruz. Onu bir peri gibi dans ederken izleyebilirsiniz. Zarif kuğu adımlarıyla sizi kendine hayran bırakacaktır. Yaş aralığına göre en uygun ölçüleri belirleyebilirsiniz.

Tameris olarak ölçü tablosu size bu açıdan kolaylık sağlıyoruz. Bale gösterileri için siyah kuğu ya da beyaz kuğu temaları tercih edilebilir. Modern bale gösterileri için kırmızı tütü etekli modern tasarımımızı değerlendirebilirsiniz. Bale kostümleri kategorimizde yer alan yüksek kalitedeki profesyonel kostümleri indirimli fiyat olanaklarıyla satın alabilirsiniz. 

Çocuğunuzun tam ölçülerine göre sahnede rahat hareket edebileceği kostümü kolaylıkla bulabilirsiniz. Bale gösterilerinde kuğu gibi zarif olmak isteyen çocuklar için kuğu elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Özel Tasarım Profesyonel Bale Kostümleri

Bale her zaman sarayların ve zarif bir dünyanın dansı olmuştur. Bale kıyafetleri yüksek kalite kumaşlardan oldukça hafif kıyafetlerdir. Bedeni saran üst kısım terlemeyi önleyen kumaştan yapılır. Kuğu Gölü Balesinde, balerinler gerçekten birer kuğuya benzer. Bunun için kostümlerin bedeni tam anlamıyla saran figürleri kolaylaştıran kostümler olması gerekir.

Özel tasarım profesyonel kostümlerimiz balenin ayrıcalıklı standartlarını karşılar. Dans hareketlerinde esneklik sağlayan kostümlerle minikler sahnede özgürce dans edebilir. Bale hafiflemeyi bedeni bir kuş gibi uçurmayı ister. Özel tasarım kostümler bu hafifliği ve esnekliği sağlar.

Çocuklar için bale kostümleri tasarlarken bir kat daha fazla kaliteye önem veriyoruz. Çocuk sağlını ve fiziksel gelişimini destekleyen kumaşlar kullanıyoruz.  Zarif bir görünüm yaratırken fiziksel esnekliği ve rahatlığı üst seviyede yaşatıyoruz. Kostümüyle rahat ve özgür hisseden minikler sahnede harikalar yaratıyor. Bale gösterilerinde yıldız gibi parlayan minikler görmek bizi de mutlu ediyor. Onlar için en rahat, en kaliteli ve tabi ki en zarif kostümleri tasarlıyoruz.

Kelebek Gibi Zarif Minik Balerinler İçin Bale Kostümleri

Narin bir kelebek gibi parmaklarının ucunda dans eden minikleri özel tasarım kostümlerimizle destekliyoruz. Yeteneklerini en güzel şekilde göstermeleri için rahat edecekleri kıyafetler sunuyoruz. Yetenekli minikler için eşsiz sahne deneyimini yaşatan profesyonel bale kostümleri hazırlıyoruz. Gösteri zamanı geldiğinde zarif ve özgüvenli olmaları için tüm detayları düşünüyoruz. Yüksek kalitede bale kıyafetlerini sitemizden indirimli fiyatlara alma şansınız var.

Beyaz kuğu, siyah kuğu temalı kostümleri alırken indirim fırsatlarımızı değerlendirebilirsiniz.  Gösterinin yıldızı emin olun ki, kostümünü başka zamanlarda da giymek isteyecektir. Onu ayna karşısında bale yaparken çok sık görebilirsiniz. Çünkü özel kostümler dans etme motivasyonunu arttırır.

Profesyonel bale kostümleri çocuğunuzun bale tutkusunu güçlendirir. Evde kostümünü giyerek neşeli zamanlar geçirir. Başka etkinliklere kostümüyle katılır. Çünkü bu özel kıyafet içinde kendini masal prensesi gibi hisseder. Bale gösterileri haricinde de kostümünü çok sık giydiğini göreceksiniz. Çocuklar kostümlere bayılır. Biz de onlar için en iyisini tasarlarız. Sitemizden bale ve diğer dans kostümlerini inceleyebilir. İndirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.