Benzer Ürünler
Cadı Catherina Kostümü
Cadı Catherina Kostümü
Cadı Catherina Kostümü
Cadı Catherina Kostümü
Cadı Catherina Kostümü

Cadı Catherina Kostümü Pembe (TK0283)

0,00
Fiyat : ₺179,90(KDV Dahil)
₺62,94 'den başlayan taksitlerle
:

Cadı Catherina Kostümü Pembe

Bir tebessümle evimizi aydınlatan kız çocuklarımız şimdi kostümleriyle doğum günleri ve partilerde parlıyor. Güzel Catherina... Kol uçlarında siyah dantel detayı olan, alttan çıtçıtlı, esnek, kadife mayo kumaşından yapılmış bodymizi tüllerle kabartılmış etekle tamamladık. Eteğin bel kısmından kuşakla bağlamalı renkli tüllü kuyruğu kostümümüze ekstra bir şıklık katıyor. El yapımı taç ve kolye kostümümüzle birlikte hediyedir.

Tameris Kostüm, 17 yıldır çıktığı bu yolculukda yanına yol arkadaşı olarak çocukları seçti. Tüm özenimiz, tüm dikkatimiz
çocukların daima daha mutlu ve daha sağlıklı olmaları için. Aile bireylerinin güvenle alışveriş yapması, çocukların 
sağlıkla giyinmesi için çalışıyoruz. " Kalite her çocuğun hakkıdır" diyerek başladığımız serüvende, yüzü gülümseyen kahramanlar,
prensesler için önceliğimiz daima ürün kalitesidir. 
Kostümlerimizde amacı zararlı maddelerden muaf ürün olduğunu gösteren "OEKO-TEX STANDART 100 " belgesine sahip tüller kullanıyoruz.
Mayo kumaşlarımızda "KOM" markasının 33 yıllık tecrübesine güveniyor; mayo kumaşı üretim atölyelerinden kumaşlarımızı alıyoruz.
Ürünlerimizi kullanırken; 30 derecede makinanın hassas programında yıkayabilir; en fazla 150 derecelik ısıda ütüleyebilirsiniz.
Kostümlerimiz ağartıcı kullanımına ve kurutucuda kurutmaya uygun değildir.

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.