Benzer Ürünler
Cadı Cruella Kostümü Şapkalı
Cadı Cruella Kostümü Şapkalı
Cadı Cruella Kostümü Şapkalı
Cadı Cruella Kostümü Şapkalı
Cadı Cruella Kostümü Şapkalı

Cadı Cruella Kostümü Şapkalı (TK0286)

0,00
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺259,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺229,90(KDV Dahil)
₺80,43 'den başlayan taksitlerle
:

Cadı Cruella Kostümü Mor Şapkalı

Cadı şapkasının altından gülümsemesiyle mutluluk saçan cadı... Tüm çocuklar gibi onun da en büyük gücü sonsuz sevgisi... Mor siyah etekli minik Cruella... Alttan çıtçıtlı atlet body mayo kumaşından yapılmıştır. Kabarık eteğimiz kat kat siyah tülle özel olarak hazırlanmıştır. Eteğin bel kısmına bağlanan mor tüllerle arka kısmı kuyruk formundadır. El yapımı şapka ve kolye kostümümüzle birlikte hediye edilmektedir.

Tameris Kostüm, 17 yıldır çıktığı bu yolculukda yanına yol arkadaşı olarak çocukları seçti. Tüm özenimiz, tüm dikkatimiz
çocukların daima daha mutlu ve daha sağlıklı olmaları için. Aile bireylerinin güvenle alışveriş yapması, çocukların 
sağlıkla giyinmesi için çalışıyoruz. " Kalite her çocuğun hakkıdır" diyerek başladığımız serüvende, yüzü gülümseyen kahramanlar,
prensesler için önceliğimiz daima ürün kalitesidir. 
Kostümlerimizde amacı zararlı maddelerden muaf ürün olduğunu gösteren "OEKO-TEX STANDART 100 " belgesine sahip tüller kullanıyoruz.
Mayo kumaşlarımızda "KOM" markasının 33 yıllık tecrübesine güveniyor; mayo kumaşı üretim atölyelerinden kumaşlarımızı alıyoruz.
Ürünlerimizi kullanırken; 30 derecede makinanın hassas programında yıkayabilir; en fazla 150 derecelik ısıda ütüleyebilirsiniz.
Kostümlerimiz ağartıcı kullanımına ve kurutucuda kurutmaya uygun değildir.