Benzer Ürünler
Cadı Sabrina Kostümü
Cadı Sabrina Kostümü
Cadı Sabrina Kostümü
Cadı Sabrina Kostümü
Cadı Sabrina Kostümü

Cadı Sabrina Kostümü (TK0279)

0,00
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺239,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺209,90(KDV Dahil)
₺73,43 'den başlayan taksitlerle
:

Cadı Sabrina Kostümü 

 

Yapabildiği tek sihir etrafında olan herkese mutluluk yaymak... Mutluluğun kaynağının çocuk kahkahası olduğuna inanıyoruz... Kostümümüzün kol kısmı, etek ucu, ön bölümü mor motiflerle süslenmiştir. Body bölümü payet işlemeli, kadife, esnek mayo kumaşındandır. Etek bölümünde kadife kumaş kullanılmıştır. Eteğin kabarık olması için alt tarafından tüllerle desteklenmiştir. Özel tasarım kedi kolyesi kostümümüzün hediyesidir.


Tameris Kostüm, 17 yıldır çıktığı bu yolculukda yanına yol arkadaşı olarak çocukları seçti. Tüm özenimiz, tüm dikkatimiz
çocukların daima daha mutlu ve daha sağlıklı olmaları için. Aile bireylerinin güvenle alışveriş yapması, çocukların 
sağlıkla giyinmesi için çalışıyoruz. " Kalite her çocuğun hakkıdır" diyerek başladığımız serüvende, yüzü gülümseyen kahramanlar,
prensesler için önceliğimiz daima ürün kalitesidir. 
Kostümlerimizde amacı zararlı maddelerden muaf ürün olduğunu gösteren "OEKO-TEX STANDART 100 " belgesine sahip tüller kullanıyoruz.
Mayo kumaşlarımızda "KOM" markasının 33 yıllık tecrübesine güveniyor; mayo kumaşı üretim atölyelerinden kumaşlarımızı alıyoruz.
Ürünlerimizi kullanırken; 30 derecede makinanın hassas programında yıkayabilir; en fazla 150 derecelik ısıda ütüleyebilirsiniz.
Kostümlerimiz ağartıcı kullanımına ve kurutucuda kurutmaya uygun değildir.