TK0111
₺159,90 KDV Dahil
₺189,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
TK0108
₺159,90 KDV Dahil
₺189,90 KDV Dahil
TK0116
₺159,90 KDV Dahil
₺189,90 KDV Dahil
Tükendi
TK0164
₺154,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil

Dans Kostümleri

Çocuklar için dans etmek bedenlerini ve özgürlüklerini keşfetme şansı sunar. Dans kostümleri ile bu harika anlarda çok daha fazla motive olabilirler. Küçük dansçılar için birbirinden güzel kostümler tasarlayarak, sizlere sunuyoruz.

Dans pistinin yıldız olmak isteyen çocuklar rahat ve eğlenceli kostümleriyle izleyenleri hayran bırakır. Çocuğunuza her gün yeniden hayran olduğunuzu biliyoruz. Biz de onlara ve şahane danslarına hayranız. Bu nedenle sağlıklı kumaşlardan etkinliklerde kendilerini en iyi şekilde gösterebilecekleri kostüm seçeneklerini sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Okul gösterilerinde, dans yarışmalarında, partilerde çocuklar dans kıyafetleri ile çok havalı. Tangodan hip hop gibi danslara kadar tüm dans türleri için özel tasarım kostümlerimiz var. Sahneye çıkma zamanı geldiğinde çocukların kendilerini iyi hissetmesi için en güzel kostümü seçmelisiniz. 

Yeteneklerini göstermeleri için biz dansta kullanılan kıyafetlerde esnekliğe önem veriyoruz. Ne kadar rahat olurlarsa sahnede o kadar harika işler çıkarırlar. Siz de onu ayna karşısında kostümüyle prova yaparken sıklıkla görebilirsiniz. Çünkü kostüm onu havaya sokacaktır. Bu şekilde de dans etmek için çok daha fazla heyecanlı olacaktır. Tameris Kostüm olarak sahnenin minik yıldızlarına seçtikleri dans türüne göre mükemmel kostüm seçenekleri sunuyoruz.

Sahnelerin Minik Yıldızlarını Parlatan Dans Kostümleri

Küçük yaşta dans etmeye başlayan çocuklar ileriki yıllarda asla vazgeçemeyecekleri bir tutkuya sahip olur. Bu tutkunun ilk rüzgârları dans etmek için sahneye çıktıklarında eser. Çocuk gelişiminde dans etmenin ne kadar önemli olduğunu uzmanlar da söylüyor.

Fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığı destekleyen dans çocukların özgüvenini de arttırıyor. Sahne miniklerin olduğunda ortaya herkesi hayran bırakan görüntüler çıkıyor. Tasarladığımız çocuk dans kostümleri sahnede yıldız gibi parlayan çocuklardan ilham alıyor.

Minik yıldızları parlarken görmek için onlara harika kostümlerimizden alabilirsiniz. İster vals yapsınlar ister tango bu danslar için en uygun kıyafetleri giyebilirler. Tütü etekler, modern dans kıyafetleri çocuğunuzun hayalinde ne varsa sitemizde bulabilirsiniz. 

Özel tasarım bu kostümlerimiz içinde çocuklar saatlerce rahat edebilir. İstedikleri dans figürlerini kolayca yapabilir. Nefes alan kumaşlarla terlediklerinde hastalanma sorunu olmaz. Sahnelerin minik yıldızlarını parlatan çocuk kostümlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.

Dans Figürlerini Kolaylaştıran Dans Kostümleri

Her dans türünün kendine özgü kıyafetleri vardır. Ancak tüm dans için kullanılan kıyafetlerde olması gereken ortak özellik, fiziksel hareketlerin kolay yapılmasını sağlamasıdır. Çocuklar için dans kostümleri tasarlarken fiziksel hareketlere uyumlu kumaş ve tasarım sunuyoruz. Kuş gibi özgürce dans etmeleri için her detayı incelikle planlıyoruz.

Hafif kostümlerle çocuklar istedikleri gibi hareket edebilir. Kaliteli tasarım detaylarıyla kostüm süsleri bozulmaz. Kostümler uzun süre aynı renk ve parlaklıkta kalır. Çocuklarınız başka etkinliklerde de kostümlerini severek giyebilir.

Kaliteli, rahat ve sanatsal tasarım detaylarına sahip birbirinden güzel çocuk dans kostümleri sitemizde indirimli fiyatlarla sizi bekliyor. Çocuklar dans figürlerini yaparken rahat olursa kendilerine olan güvenleri artar. Biz de bu nedenle en rahat olabilecekleri şekilde, sağlıklı ve konforlu kostümler tasarlıyoruz.

Çocuk kostümlerinde indirimli fiyat olanaklarını kolayca bizimle yakalayabilir, istediğiniz dans türü için istediğiniz yaş aralığı için uygun kostüm seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Miniklerin hayallerine ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Minik dansçılar için mükemmel kostümler hazır. Şimdi sahneye çıkma ve dans etme zamanı!