TK0140
₺169,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Tükendi
TK0002
₺139,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil

Hayvan Kostümleri

Doğa ve hayvanlar çocuklar için binlerce soru sorabilecekleri bir keşif dünyasıdır. Çocuklar hayvanlarla yetişkinlerden çok farklı bir bağ kurarlar. Çizgi filmlerde hayvanların öne çıkmasının nedeni de budur. Hayvan taklitleri yapmak, sevimli hayvanlar gibi görünmek isteyen çocuklara birbirinden eğlenceli hayvan kostümleri tasarlıyoruz. 

Uğur böceği, şirin tavşan, Arı Maya veya kedi kız şeklindeki kostümlerimize çocuklar bayılıyor. Okul etkinliklerinde çocukların sahneye hayvan kostümleriyle çıktığı anın ne kadar heyecanlı olduğunu biliyoruz. İşte oradaki benim minik tavşanım demek sizin için ne kadar önemli bunun farkındayız. Sahnede giydiği kostümle rahat etmesini ve özgürce hareket etmesini sağlıyoruz.

Çocuklar bu kostümleri o kadar çok seviyor ki uyurken bile çıkarmak istemiyor. Çünkü sevimli hayvan kostümleri ile harika görünüyorlar. İzledikleri filmlerdeki hayvan karakterleri olmak istiyorlar. Konuşan hayvanlar çocuklar için her zaman eğlencelidir. Bu eğlenceli dünyanın içine dalıyor ve çocukların en çok sevdiği sevimli hayvan karakterlerinin kostümlerini hazırlıyoruz. Her çocuk çok özel bir düş dünyasına sahiptir. Ormanda hangi hayvan olmak istersin diye onlara sorduğunuzda hepsi başka cevaplar verir. Biri ben kedi olmak istiyorum derken biri ben tilki olmak istiyorum diyecektir. Çocuklara olmak istedikleri sihirli dünyayı sunmak için birbirinden eğlenceli kostümler üretiyoruz.

Çocukların Bayıldığı Birbirinden Sevimli Hayvan Kostümleri

Çocuklar hayvanlarla ilgili kostümlerini çok seviyor. Bizler onları bu kostümler içinde görmeyi çok istiyoruz. Antenleri olan bir uğur böceği onu nasıl da hayranlık uyandıran bir şirinliğe kavuşturuyor. Bir uğur böceği neler yapar nasıl davranır merak ediyor ve bu rol yapma sürecinde yaratıcı düşünce gücü de gelişiyor. Bu nedenle okullarda ilk gösteriler hep hayvanların dünyasını anlatır.

Çocuklar hayvanları taklit ederken birçok şey öğrenir. Hayvan kostümleri tasarlarken çocuklar için inandırıcı olacak şekilde tasarlıyoruz. Birebir görünümü yakalıyor ve her detayda çocukların hayallerini besliyoruz. Kuyruğu veya kulakları onlar için nasıl olması gerekiyorsa öyle tasarlanıyor. Çocuklar detaycıdır. Kostümlerde her detaya dikkat ederler. Minik bir tavşan olurken kulaklarının tam olarak gördükleri tavşana benzemesini isterler. Biz de onların gözünden bakarak tüm hayvan kıyafetleri için büyük özen gösteriyoruz.

Hayvan Kostümleri Seçerken Tameris Kolaylılarından Yararlanın

Çocuğunuz için bu tarz bir kostümü seçerken tam olarak ölçülerine göre seçim yapabilirsiniz. Yaş aralığı ve beden ölçülerine göre en uygun kostümü bulabilirsiniz. Hayvan kostümleri kategorimizde yer alan kostümlerde zararlı materyaller kullanılmaz. Tamamen sağlıklı ve çocuklar için uygun kostümlerdir. 

Kostüm hangi kumaştan yapılmış, diğer detayları nasıl açıkça görebilirsiniz. Tameris Kostüm olarak web sitemizi kullanıcıların kolay seçim yapabileceği şekilde tasarladık. Kostümler görsellerdekilerle birebir aynıdır. Okul gösterileri ve etkinlikler için özel olarak aradığınız kostüm varsa kolaylıkla sitemizden bulabilirsiniz.

Çocuğunuzun çok sevdiği bir film kahramanı karakterinin kostümünü ya da dans gösterisi için uygun dans kostümünü rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Biz sadece çocukların düş dünyasına renk katacak, yaratıcılıklarını arttıracak kostümler üretiyoruz. Uzmanlık alanımız çocuklar ve onların eğlenceli dünyası. Sitemizde birbirinden eğlenceli çocuk kostümleri var. Aradığınız kostümü oldukça uygun fiyata almanızı sağlıyoruz. İndirim olanaklarımızdan yararlanarak çocuklarınıza çok sevecekleri sevimli hayvan kıyafetlerinden alabilirsiniz. Harika fotoğraflar için kostümlerini giyen çocukların mutluluğunu paylaşabilirsiniz.