DEĞİŞİM

Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar ?


www.tameriskostum.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması ve aynı ürünün farklı bedeni olması şartıyla değişim yapılmakta olup, süresi fatura tarihinden itibaren "7 GÜN"dür.

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

1- Değişim talebinizi oluşturmanız gereklidir. Bunun için www.tameriskostum.com adresine üye giriş alanından girip Hesabım / Destek Taleplerim / Yeni Talep Oluştur alanından şu alanları seçip doldurunuz.
Konu: Değişim Talebi 
Başlık: Değişim İstiyorum
Detay: Talebinizi açıklayarak yazınız.

2- Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.


3- İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve talebiniz doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

Değişim İşlemide Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken kargo ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Yeni ürününüzü size gönderirken Kargo Ücreti Tarafınıza yansıtılacaktır.


İPTAL & İADE

İptal/ iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. wwww. tameriskostum.com adresine üye giriş alanından üye bilgileriniz ile giriş yapıp Hesabım/ Siparişlerim alanından ilgili siparişinizi seçerek iptal/iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri seçerek Kolay iade yapınız. Havaele/EFT ile alışveriş yaptıysanız İade//İptal talebinizi oluştururken geri ödeme yapmamızı istediğiniz Banka IBAN alanlarını mutlaka doldurunuz.

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü TAMERİS KOSTÜM adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

Yurtdışı iadelerinde kargo ücreti göndericiye aittir. Ürün hasarlı , ayıplı, defolu ve yanlış gönderilmiş ise kargo ücreti tarafınıza iade edilir.

Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

Ürün iadesi yaptığınız zaman ,ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir.

- Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale /eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilir.

- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

- Ödemenizi Havale/Eft olarak yaptıysanız, iadeniz bize bildireceğiniz banka hesap numarasına 7 iş günü içinde iade edilir.

Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi?

Vermiş olduğunuz iban dan kaynaklı bir sorun olabilir. Detaylı bilgi için Müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. 0216 574 24 23

*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.

*DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR.

 

*AKSESUAR ve FIRSAT GRUBUNA GİREN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM BULUNMAMAKTADIR.

Tameris Tekstil Tic. Ltd. Şti' nin internet yüzü olan www.tameriskostum.com ' dan yapmış olduğunuz siparişlerde yukarıdaki şartlar yerine getirildiği halde değişim ve iade hakkınızı kullanabilirsiniz.