Meslek Kostümleri

Çocuklar yetişkinlerin dünyasına bambaşka gözlerle bakar. Biz de onların gözünden bakarak meslekleri eğlenceli hale getiriyoruz. Tasarladığımız meslek kostümleri ile geleceğin doktorlarına, avukatlarına, mühendislerine istedikleri mesleğin kıyafetlerini giyme şansı sunuyoruz.

Okul etkinliklerinde ve drama çalışmalarında çocuklar kostümlerle hayallerine daha yakın olur. Büyüyünce pilot olacağım diyen bir kız çocuğu ya da büyüyünce avukat olacağım diyen bir erkek çocuğu ayna karşısında kendini gelecekte olmak istediği mesleğin üniformasıyla seyredebilir.  

Meslek kıyafetleri çocuklara her zaman çekici gelir. Üniformalar onlar için aynı zamanda eğlencelidir. Taklit yapma ve yaratıcı hayal kurma güçlerini geliştirir. Kendini bir doktor olarak hayal eden çocuk buna göre bir dünya kurgular ve bu dünyada yepyeni şeyler keşfeder. Biz çocukların kendilerini ve dünyayı keşfetme süreçlerinde sağlıklı ve rahat kostümlerimizle onlara eşlik ediyoruz.

Sıradan görünümün dışında olmak çocuklar için yaratıcılık alanlarının gelişmesi demektir.  Büyüyünce ne olmak istiyorsun sorusuna çocuğunuzun verdiği cevaba göre bir meslek kostümü tercih edebilirsiniz. Onu minik bir avukat ya da doktor olarak görmek sizi de mutlu edecektir.

Çocukların En Çok Sevdiği Meslek Kostümleri

Çocuklar dış dünyayı gözlemlerken sıradan olmayan şeyler daha fazla dikkatlerini çeker. Örneğin trafikte araçlara yön veren bir trafik polisi onlar için bir süper kahraman gibi görünebilir ya da boynunda stetoskop olan bir doktor çocuklara süper kahraman gibi gelebilir. Merak ettikleri bu farklı dünyayı tanımak ve keşfetmek onlar için önemlidir. 

Çocuklar için merak ettikleri bu dünyaları keşfedebilecekleri meslek kostümleri tasarlıyoruz. Çocuklar doktor, avukat, trafik polisi gibi kostümlere bayılıyorlar. En popüler olan kostümlerimiz hâkim, savcı, avukat, doktor, hemşire, trafik polisi, itfaiyeci kostümleri. Günümüzde çocuklar bilgi teknolojiyle iç içe büyüyor. Bu nedenle de her şey hakkında daha fazla şey biliyorlar. Her detay her ayrıntı onlar için önemli. Kostümlerimizi birebir gördükleri ve beğendikleri üniformalar olarak tasarlıyoruz. Saatlerce giyebilecekleri ve özgürce hareket edebilecekleri sağlıklı ve rahat meslek kostümleri sunuyoruz. Yenidünyalar keşfederken keyifli olmalarını sağlıyoruz.

Okul Gösterileri İçin Yaşa Uygun Meslek Kostümleri

Meslek kıyafetleri arasından seçim yaparken yaş aralığına göre uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Okul gösterileri için talep edilen kostümleri sitemizde bulabilirsiniz. Çocuk sağlını destekleyen kumaşlardan tasarladığımız meslek kostümleri indirimli fiyat avantajlarıyla sitemizde yer alır.

Kumaş türü, yaş aralığı veya renk kriterlerini belirleyerek kostüm seçimi yapabilirsiniz. Çocuğunuz sadece gösteride değil, her zaman bu kostümü giymek isteyecektir. Evde onu kostümünü giymiş olarak sıklıkla görebilirsiniz. Kostümler çocukların hayal gücünü besler. Çocuklar kostüm giymeyi çok sever. Biz de onların her zaman rahatlıkla istedikleri kadar giyebilecekleri kaliteli kostümler tasarlıyoruz. 

Okul gösterisi için sizden meslek kostümü, dans kostümü talep edildiğinde sitemizden aradığınız kostümü rahatlıkla bulabilirsiniz. Çocuklara istedikleri özgür hayal dünyasını yaratmak için de kostüm seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Meslek kostümleri çocukların oyun zamanlarında da gelişim süreçlerini destekler. Tameris Kostüm olarak çocukların hayal dünyasına hitap eden, sağlıklı, kaliteli ve rahat kostümler hazırlıyoruz. Sitemizde keyifli bir yolculuğa çıkarak eğlenceli çocuk kostümlerini inceleyebilirsiniz. Doğum günü partileri ve diğer özel günler için aradığınız mükemmel kostümü sitemizde bulabilirsiniz.